Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0