Titles you rated
FuryRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
17 AgainRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 1.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
GloveRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
CasperRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.5