Titles you rated
School BabysittersRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0