Movies
Ratings
169
SpareRated ★ 2.5
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 3.0
DragonRated ★ 3.0
3:10 to YumaRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
FailanRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0