Movies
Ratings
16
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
TangledRated ★ 2.5
AntiqueRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5