Titles you rated
LoganRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 1.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
SpyRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
SingRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5