Titles you rated
WindstruckRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5- She s On DutyRated ★ 2.5
Love in MagicRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.5
TyphoonRated ★ 1.5
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.5
Shadows in the PalaceRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0