Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5