Movies
Ratings
743
OfficeRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 0.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0- HeroRated ★ 1.5
Liar Game: The Final StageRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
ToxicRated ★ 2.5
CircleRated ★ 2.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
The LabyrinthRated ★ 0.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 4.5