Movies
Ratings
502
BraveRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5