Titles you rated
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5