Titles you rated
The SuspectRated ★ 2.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
OseamRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0