Movies
Ratings
30
Pitch PerfectRated ★ 4.5
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 4.0
FluRated ★ 1.5
Sex and the CityRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The HostRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0