Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
Some Like It HotRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 4.5