Movies
Ratings
53
The ClassicRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.0
BurntRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0