Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0- The WickedRated ★ 2.5
YMCA Baseball TeamRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5