Titles you rated
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 2.5
Lord of WarRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Runner RunnerRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
DoomsdayRated ★ 2.0
Iron SkyRated ★ 2.0
The Darkest HourRated ★ 2.5
Japan SinksRated ★ 4.0
The OneRated ★ 3.5
StealthRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5