Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0