Movies
Ratings
653
Soul MateRated ★ 4.5
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 4.0
Beauty WaterRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 5.0
Next SoheeRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0