Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
Training DayRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 3.0
The Manchurian CandidateRated ★ 3.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.0
RinguRated ★ 2.5
MindhuntersRated ★ 2.5
Crows ZeroRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
GorgeousRated ★ 3.0
Mr. Nice GuyRated ★ 3.5