Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5