Movies
Ratings
146
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
RampantRated ★ 3.5