Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0