Titles you rated
Altered CarbonRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
Dead SetRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0