Movies
Ratings
355
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
How to Be SingleRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0