Series
Ratings
12
Itaewon ClassRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 4.0