Titles you rated
The BatmanRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0