Titles you rated
- 올림포스 가디언Rated ★ 3.5
- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
Magical DoReMi #Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.0