Series
Ratings
12
Solitary GourmetRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 2.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
LostRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5