Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 1.0
White ChristmasRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5