Titles you rated
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
It Started With a KissRated ★ 0.5
Nirvana in FireRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 1.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 0.5
I Need RomanceRated ★ 0.5
Criminal MindsRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 5.0