Titles you rated
Castaway DivaRated ★ 1.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 2.0
First LoveRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.0