Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0