Titles you rated
All InRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The Flower in PrisonRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.0