Movies
Ratings
429
BrooklynRated ★ 4.0
Mistress AmericaRated ★ 4.5
Little Black DressRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0