Series
Ratings
43
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
The Fox's Summer Season 1Rated ★ 3.5
Galileo XXRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
Galileo ZeroRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0