Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
The UniformRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 2.5
SoulmateRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 1.0