Movies
Ratings
70
GattacaRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 1.5
The IslandRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
V for VendettaRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
MontageRated ★ 2.5