Series
Ratings
30
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5- Bizarre BunchRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 2.5
HouseRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0