Series
Ratings
14
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0- 인위우견니Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Go Go Squid!Rated ★ 5.0