Titles you rated
Green LanternRated ★ 2.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 1.5
OkjaRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Jason BourneRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
SplitRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0