Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 0.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
High CrimesRated ★ 3.0
Double JeopardyRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
At the BenchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 1.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5- Will You Please Stop, PleaseRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0