Titles you rated
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Woman on the BeachRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
WhitneyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
ScoopRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Ticket to ParadiseRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Rendezvous in ParisRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5