Titles you rated
Minority ReportRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
RRRRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.0
PolarRated ★ 1.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 1.5
The Nice GuysRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
A Year-end MedleyRated ★ 3.0
Don't Breathe 2Rated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5