Movies
Ratings
238
Now You See MeRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 2.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Odd ThomasRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0