Movies
Ratings
98
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5