Titles you rated
Seven DaysRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Kinky BootsRated ★ 2.5- The Perfect FishplateRated ★ 4.5
DogtoothRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.5