Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
From Up on Poppy HillRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
BaoRated ★ 3.0
ChromophobiaRated ★ 3.0
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Swing VoteRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 4.0