Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
Singles' InfernoRated ★ 2.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
SNL Korea Reboot Season 3Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0