Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Call Me ChihiroRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0